2022 m. balandžio 23 dieną Šiaulių krašto skautai skautų globėją Šv. Jurgį paminėjo Rėkyvoje. Po rikiuotės ir raportų skautų veiklos vyko amžiaus grupėse: Vilkai ieškojo "lobio", skautai jėgas išbandė strateginiame žaidime, o patyrę skautai išėjo į žygį. Su Šv. Jurgio istorija supažindino ir orientacinį žaidimą komandoms organizavo Šiaulių krašto skautų dvasios vadas kun. Arūnas Jankauskis. Diena baigėsi nuotaikingu, pirmuoju šiais metais Šiaulių krašto skautų laužu. Prisibendravę su bendraamžiais, prisiminę po žiemos primirštas skautų tradicijas, atidarę vasaros sezoną ir linksmai nusiteikę renginio dalyviai išsiskirstė laukti kitos, jau visos Lietuvos skautų pavasario šventės, kuri vyks Jonavoje gegužės mėnesį.
Daugiau informacijos galima rasti Šiaulių skautų tunto Facebooko svetainėje.
Veiklos iš dalies finansuojamos Šiaulių m. ir rajono savivaldybių NVŠ programų "Skautauk" lėšomis.
Veiklą pristatė draugininkė sktn. Irma Gorytė

Jurginės 22Laužas 1