Bazilionų MDC ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Bitutės" vaikai liepos 21 d. vyko traukiniu maršrutu Šiauliai- Radviliškis ir atgal. Vaikams buvo įdomu keliauti neįprasta transporto priemone, stebėti prasilenkiančius traukinius. Radviliškyje mažieji keliautojai apžiūrėjo senąjį garvežį, užlipo ir įveikė tiltą, kad galėtų saugiai pereiti geležinkelio bėgius. Toliau keliavo pasivaikščioti Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke, kur vaikučiams buvo surengtas piknikas. Visi kartu pavalgę, keliavo prie Radviliškio fontano, kur pasidžiaugė vandens pramogomis ir karštą dieną atsigaivino ledais. Vaikučiams buvo smagu keliauti ne tik traukinuku, bet ir kartu su draugais tėvelių ir auklėtojų mašinomis iki Šiaulių ir atgal. Ačiū tėveliams, padėjusiems nuvykti į Šiaulius ir padėjusiems pasirūpinti bilietais.
Pristatė S. Andrijauskienė