2022 metų vasario 23 dieną 5 ir 8 klasių mokiniams vyko integruotos lietuvių kalbos ir istorijos pamokos neformalioje aplinkoje. Pirmiausia mokiniai „mokėsi" daraktorinėje mokykloje, kurioje susipažino ir išbandė praktikoje ne tik su XIX a. mokymosi priemonėmis ir metodais, bet ir su to meto buitimi, pasitikrino ir įsivertino savo žinias bei suvokimą.
Kita „pamoka" vyko moderniame Baltų kultūros pažinimo centre, kur mokiniai galėjo nukeliauti dar toliau į praeitį, į mūsų protėvių baltų kasdienybę, atlikti interaktyvias užduotis, patyrinėti, geriau pažinti baltų materialųjį ir nematerialųjį paveldą.

Edukacinę išvyką organizavo lietuvių kalbos mokytoja Irena Vaičiulienė ir istorijos mokytoja Irma Gorytė

BC 1 BC 4 Daraktorinė 1 Dar 6