Rugsėjo 29 d. Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro 2 ir 3 klasių mokiniai, lydimi klasių vadovių V. Bagdonienės ir R. Janulaitienės, vyko į edukacinę kelionę. Rudeniškai pasipuošęs, saulės nušviestas pasitiko Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejaus Baublių muziejus. Mokiniai išklausė gidės pasakojimą apie Dionizo Poškos gyvenimą, jo pomėgius. Apžiūrėjo įspūdingus Baublius. Įsiminė pagrindinių objektų pavadinimus. Paskui susipažino su A. Smetonos laikais statyta mokykla. Mokiniai ypatingai susidomėjo senoviniu mokykliniu suolu. Mokyklos salėje sprendė kryžiažodį, susijusį su Lietuvos istorija ir geografija. Vėliau mokiniai pasidalijo į 2 komandas ir dalyvavo orientacinėse žaidynėse „Kaip gerai susipažinau su Baublių muziejumi?“ Reikėjo gerai paieškoti muziejaus teritorijoje paslėptų kortelių su klausimais, surašyti teisingus atsakymus ir taip išspręsti kryžiažodį. Atlikę visas užduotis, vaikai grįžo į bazę. Maloni gidė vaikams ir mokytojoms padovanojo lankstinukų ir knygelių apie Šilalės kraštą. Taip pat abi komandos gavo padėkas už dalyvavimą orientacinėse žaidynėse. Muziejaus parke truputį užkandę, pasukome namų link. Pakeliui aplankėme Lietuvos partizanų memorialą Kryžkalnyje. Įgiję žinių, su gera nuotaika grįžome namo.

Pradinių klasių mokytoja V. Bagdonienė

20210929 11265220210929 125236  20210929 125419  20210929 131707