Lapkričio 16 – oji – Tarptautinė Tolerancijos diena

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras pakvietė šią dieną paminėti kuriant Tolerancijos knygą.

Lietuva išsiskyrė iš kitų šalių savo tolerancija kitataučiams, ypač žydams. Tiek viduramžių Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė, tiek dabartinė Lietuvos Respublika  – daugiatautės valstybės. Tiek praeityje, tiek ir dabartyje jos piliečiai išpažįsta daug įvairių religijų, išreiškia nuomonę įvairiais klausimais.

Mūsų mokyklos 1 – 12 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Dainoro Sidabro ir Laimos Perminienės

rašiniais ir piešiniais  parėmė pasiūlytą pilietinę akciją ir pakomentavo savo kūrinius. Klasių seniūnai papildė knygą sudėtu žodžiu TOLERANCIJA.

Tą 2014 m. lapkričio 14 – ąją buvome  ne tik pilietiški, bet  ir tolerantiški kitiems: kitataučiams, kitaminčiams, kitatikiams.

Juk tolerancijos niekad nebūna per daug!

Renginio akimirkos

Parengė: mokytojas D.Sidabras