2018-03-09 Bazilionų MDC paminėta Lietuvos Nepriklausomybės Akto atkūrimo 28-oji sukaktis. Nuskambėjus Lietuvos himnui, šventę pradėjo ikimokyklinės grupės vaikai, kurie deklamavo eiles apie tėvynę. Eilėraščiais džiugino ir 3 klasės mokinės Gustė ir Emilija. Literatūrinę kompoziciją pristatė 7 klasės mokiniai. Ovacijų sulaukė abiturientai, visus nustebinę šokiu „Žiema žiema “. Lietuvių kompozitorių ir poetų sukurtas dainas, sujungiančias visą šventę į visumą, atliko 9 klasės mokinė Audronė su Bazilionų kultūros centro vadovu R. Sinkevičiumi, bei pradinių klasių mokinių ansamblis.
     Demonstruotose skaidrėse pristatytos iškiliausios Lietuvos Šimtmečio asmenybės, žymiausi įvykiai, priartinę lietuvių tautą prie Laisvės. Išskirtinis dėmesys skirtas Nepriklausomybės Akto atkūrimo signatarui, filosofui, mūsų mokyklos mokiniui Romualdui Ozolui.
     Renginį vedė 8 klasės mokiniai Aleksandras, Jokūbas ir Arminas, vadovaujami klasės vadovės D.Valančienės. Dėkojame mokinius paruošusiems pedagogams : R. Lukošaitienei, S. Gorienei, R. Janulaitienei, R. Jucikaitei.
                                                                                                                    Mokytoja Daiva Valančienė

DSC08143   DSC08149