2018 m. kovo 2 d. nuvilnijo 64 laidos abiturientų šimtadienio šventė, kuri simbolizuoja likusį laiką iki brandos egzaminų.
    III g. klasės mokiniai drauge su dešimtokais parengė BAZ TV programų ,,tinklelį“, kuriame atsidūrė šiųmečiai abiturientai: praėjo daktaro Aiskaudos ,,Sveikatos ABC“ mokymus, sužinojo, ką žada horoskopai, sugebėjo su ,,Aukščiausia pavara“ atvažiuoti mokykliniu autobusiuku į egzaminus, atvykę pasidomėjo, ar tapo Bazilionų krašto patriotais, dalyvavo ,,Talono-loto“ aukso puodo dalybose ir kitose atrakcijose. O kaip TV programa be reklamos?! Nusišypsoti vertė reklama apie bebro dantis, pomidorų sultis ar šaukimas į kariuomenę.
     Abiturientai taip pat parodė programą. Laidoje ,,Pašok su manimi” įsisuko į nuostabų šokį, todėl buvo tėvelių, mokytojų, draugų gausiais plojimais apdovanoti.
Kaip ir dera šimtadienio šventei, būsimieji abiturientai gavo ,,Beveik baigusiųjų mokyklą” pusatestačius, taip pat buvo įteiktas išmanusis dienų skaičiuotuvas, skaičiuosiantis likusias dienas iki egzaminų. Visa tai vainikavo gražus fejerverkas bei daina ,, Gimiau pačiu laiku”.
      Trečiokai su dešimtokais linki sėkmės mokykloje per ateinančias 100 dienų, nes po jų abiturientų lauks ypatinga, atnaujinta programa ,,Gustavo enciklopedija” bei ,,Ar aš gudresnis už penktoką?” Tai laidos, kurioms klausimus parengs Nacionalinis egzaminų centras.
                                                                                                          III g. ir 10 klasės vadovas Alvydas Lukošius

DSC 0012   DSC 0039