Vasario 13 d. Bazilionų mokyklos-daugiafuncio centro pradinių klasių mokiniai, jų mokytojos ir vyresniųjų klasių mokiniai su savo auklėtojomis šventė Užgavėnių šventę. Šventė prasidėjo mokykloje, čia mokiniai padainavo keletą Užgavėnių dainų, sušoko kelis šokius ir iškeliavo į Bazilionų miestelį. Aplankę Bazilionų miestelio parduotuves, persisirengėliai pasuko link Bazilionų miestelio kultūros centro. Čia jau laukė Bazilionų kultūros centro darbuotojai, pasipuošę Užgavėnių kaukėmis. Aikštės cente buvo sukrautas didžiulis laužas, jame puikavosi gražuolė Morė. Persirengėlius blynais pavaišino Bazilionų miestelio bendruomenės moterys. „Žydukai“ šoko prie laužo, dainavo, dalyvavo estafetėse.

Mokytoja R. Janulaitienė

DSC5304     DSC5327