Rugsėjo 21 d.Bazilionų MDC koordinuojamo NVŠ projekto dalyviai iš 7 savivaldybių Žemaitijos metų proga nutarė susitikti Lazdynų Pelėdos dvare (Paragių k., Akmenės r.). Dvaro teritorijoje vyko ekspedicija, kurioje mokiniai suskirstyti į tris amžiaus grupes tyrinėjo čia esančius gamtinius objektus, diskutavo aktualiomis gamtosaugos temomis, dalijosi patirtimi, bendravo su bendraamžiais, vaišinosi čia pat išvirta skautiška makaronų koše. Ekspedicija baigėsi prie bendro laužo, kur galima buvo ne tik padainuoti ar pažaisti, bet ir su draugais pasidalinti dienos įspūdžiais.
     Ekspedicijoje visose amžiaus grupėse aktyviai dalyvavo ir savo kompetencijas STEAM srityje tobulino ir mūsų mokyklos mokiniai.
                                                                                        Projekto koordinatorė Irma Gorytė

Paragiai 5    Paragiai 2