2017 m. lapkričio 27 d. mokykloje lankėsi Urtė Baranauskytė, kuri baigė Bazilionų mokyklą 2014 m. Ji atvyko pasidalinti savo žiniomis, patirtimi ir papasakoti savo sėkmės istoriją 8-IV g. klasių mokiniams.
      Šiuo metu Urtė studijuoja Kauno technologijos universitete (cheminė technologija ir inžinerija/ 4 kursas). Tuo pačiu metu dirba KTU Polimerų chemijos ir technologijos katedroje, organinių puslaidininkių laboratorijoje (pareigos: projekto vyriausioji technikė). Urtė pristato pranešimus tarptautinėse konferencijose (pav. „Chemistry and chemical technology 2017“, „Baltic Polymer Symposium 2017“).
     Už mokslo pasiekimus ir aktyvią veiklą 2016 ir 2017 metais Urtei paskirtos Dr. Kazicko šeimos fondo stipendijos. Taip pat paskirtos Kauno technologijos universiteto Talento stipendijos. 2017 metų rugpjūčio mėnesį Lietuvos mokslų akademijos paskirta vardinė Lietuvos Respublikos prezidento Aleksandro Stulginskio stipendija 2017-2018 mokslo metams. Pasak ministrės J. Petrauskienės „Lietuvos Respublikos prezidentų stipendijos - pats garbingiausias Lietuvos studentų pasiekimų įvertinimas ir paskata toliau siekti geriausių akademinių rezultatų“.
     Motyvuojantis Urtės pristatymas įrodė, kad kiekvienas gali susikurti savo sėkmės formulę. Sėkmės paslaptis: nuoširdus ir kantrus darbas, originalios idėjos, noras būti naudingiems. Dėkojame Urtei Baranauskytei už nuoširdų susitikimą ir Kauno technologijos universiteto dovanas mokyklai.

Laima Perminienė

DSC4308    DSC4334

DSC4355    Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.