MOKYKLOS VIZIJA

Moderni, demokratiška, efektyviai dirbanti ir bendradarbiaujanti, atvira pozityviai kaitai, puoselėjanti humanistines vertybes, inicijuojanti konstruktyvų bendravimą ir bendradarbiavimą, išsiskirianti švietėjiška, kultūrine-kraštotyrine, leidybine veikla mokykla-daugiafunkcis centras.

MOKYKLOS MISIJA

Realizuojamos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo programos. Sudaromos galimybes įvairių gebėjimų ugdytiniams ir mokiniams stiprinti asmens savybių ir vertybių augimą.
    Puoselėjamas bendravimas ir bendradarbiavimas, siekiama, kad kiekvienas bendruomenės narys pasijustų svarbus ir reikalingas.            Kuriama saugi aplinka, skatinama geranoriška pagalba vienas kitam.
   Sudaromos sąlygos mokytojų ir mokinių (ugdytinių) kūrybinei veiklai, skatinamas modernių technologijų panaudojimas.