Mokytojas Albertas Kepelinskas.
Šiaulių rajono Bazilionų vidurinė mokykla - darželis
Bazilionų vidurinė mokykla - darželis, apimanti visas ugdymo sritis daro svarbų poveikį dvasinei, kultūrinei Bazilionų miestelio, rajono raidai. Tai formuoja ir teigiamą valstybės įvaizdį, kuriai svarbus kiekvieno vaiko, gyvenančio Lietuvoje, ugdymas. Mokyklos bendruomenė reaguoja į gyvenimo iššūkius ir pokyčius, geba įgyvendinti švietimo reformas, priima konstruktyvius sprendimus, ugdo kultūriškai brandžią visuomenę.
Mokinio vardas, pavardė, klasė |
Konkursas, olimpiada (pilnas pavadinimas vardininko linksnyje) |
Pasiekimas |
Mokytojo vardas, pavardė, kvalifikacija |
Dovydas Pniauskas, 12 klasė |
Matematikos konkursas „Kengūra“ |
III vieta Tarptautiniame projekte |
Sonata Pažūsienė, matematikos vyresnioji mokytoja |
Laura Jokubauskaitė, 10 klasė |
„Mano svajonių profesija“ |
I vieta Apskrityje |
Laima Perminienė, dailės vyresnioji mokytoja |
Dominyka Stanaitytė, 10 klasė |
„Mano svajonių profesija“ |
III vieta Apskrityje |
Laima Perminienė, dailės vyresnioji mokytoja |
Eglė Bagarauskaitė, 9 klasė |
„Už Raseinių ant Dubysos“ |
Laureatė Respublikoje |
Laima Perminienė, dailės vyresnioji mokytoja |
Laurita Dzimidavičiūtė, 9 klasė |
„Susikurk savo aplinką pats“ |
Laureatė Apskrityje |
Laima Perminienė, dailės vyresnioji mokytoja |
Urtė Baranauskytė, 12 klasė |
Gamtos kengūra 2014 |
Auksinės kengūros diplomas Tarptautiniame projekte |
Edita Lopetienė, biologijos mokytoja metodininkė |
Jovilas Bartkus, 6 klasė |
Projektas „Kalbų Kengūra 2014“ |
Oranžinės Kengūros diplomas Tarptautiniame projekte |
Jūratė Formanskė, anglų kalbos mokytoja metodininkė |
Dovydas Pniauskas, 12 klasė |
Gamtos kengūra 2014 |
Oranžinės kengūros diplomas Tarptautiniame projekte |
Edita Lopetienė, biologijos mokytoja metodininkė
|
Komandiniai pasiekimai
Komandos narių vardai, pavardės, klasė |
Konkursas, olimpiada (pilnas pavadinimas vardininko linksnyje) |
Pasiekimas |
Mokytojo vardas, pavardė, kvalifikacija |
Dominyka Stanaitytė, 10 klasė Evelina Puidokaitė, 10 klasė, Skirmantas Pniauskas, 11 klasė |
Šalies mokinių turizmo technikos varžybos ,,Žygūno taurė -2014“
|
1 vieta Respublikoje |
Albertas Kepelinskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas |
Monika Puidokaitė, 12 klasė Laura Jokubauskaitė, 10 klasė Tomas Barauskas, 12 klasė |
Šalies mokinių turizmo technikos varžybos ,,Žygūno taurė -2014“
|
3 vieta Respublikoje |
Albertas Kepelinskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas |
Evelina Puidokaitė, 10 klasė Dominykas Baranauskis, 8 klasė |
Šalies mokinių uždarų patalpų turizmo technikos varžybos
|
1 vieta Respublikoje |
Albertas Kepelinskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas |
Laura Jokubauskaitė, 10 klasė Dominyka Stanaitytė, 10 klasė |
Šalies mokinių uždarų patalpų turizmo technikos varžybos Kalnų turizmo dvejetų varžybose
|
3 vieta Respublikoje |
Albertas Kepelinskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas |
Dominykas Baranauskis, 8 klasė Laura Jokubauskaitė,10 klasė Evelina Puidokaitė, 10 klasė Dominyka Stanaitytė, 10 klasė |
Šalies mokinių uždarų patalpų turizmo technikos varžybos Kalnų turizmo grupė |
3 vieta Respublikoje |
Albertas Kepelinskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas |
Tomas Barauskas, 12 kalsė Dominykas Baranauskis, 8 klasė Laura Jokubauskaitė, 10 klasė Dominyka Stanaitytė, 10 klasė |
Tarptautinės turizmo technikos varžybos „Akademija 2014“ Pėsčiųjų turizmo grupė |
2 vieta Tarptautinėse varžybose |
Albertas Kepelinskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas |
Laura Jokubauskaitė, 10 klasė Dominyka Stanaitytė, 10 klasė Monika Puidokaitė, 12 klasė Evelina Puidokaitė, 10 klasė |
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio turizmo varžybos |
2 vieta Respublikoje |
Albertas Kepelinskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas |
Dominykas Baranauskis, 8 klasė Tomas Barauskas, 12 klasė Dovydas Pniauskas, 12 klasė Skirmantas Pniauskas, 11 klasė
|
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio turizmo varžybos |
3 vieta Respublikoje |
Albertas Kepelinskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas |