Sausio 13-osios rytą ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai susirinko į rytmetį, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Pedagogai papasakojo vaikams apie įvykius vykusius Lietuvoje prieš 24 metus… Visiems žuvusiesiems buvo degama po žvakutę.

Vaikai susikaupę, surimtėję klausėsi dainų „Žemė Lietuvos“, ,,Laisvė“, ,,Mano kraštas“, ,,Kokia nuostabi“ ir kitų patriotiškumą ugdančių dainų.

Renginio metu visi vaikai turėjo galimybę pažiūrėti skaidres ir filmuotą medžiagą apie sausio 13-ąją.

Grupėse vaikai prisidėjo prie ,,Neužmiršk“ akcijos ir spalvino neužmirštuolės žiedą.

Ala Bagūnienė.

CIMG0941CIMG0949