Gruodžio 10 d. Bazilionų mokykloje-daugiafunkciniame centre 1-5, 8 kl. mokiniai ir mokytojai susirinko į Advento rytmetį „Po žvaigždėjančiu dangumi“. Renginyje dalyvavo Bazilionų Šv. Bazilijaus Didžiojo bažnyčios klebonas Tomas Ūksas, susirinkusiems linkėjęs prisiminti vaikystę ir daryti gerus darbus. Klebonui mokiniai įteikė savo sukurtas maldeles, pieštus piešinius. Visus pasveikino ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Vaičiulienė.

Mokiniai rytmetį įprasmino savo kurtomis maldomis, vaidinimu, skaitymu tema: „Advento vainikas, papročiai ir tradicijos“. Kartu su mokytoja S. Goriene, 1 ir 2 kl., mokiniai atliko dainą „Kalėdų naktį“ (m/ž Zbarauskienės).

Prieškalėdiniame šurmulyje nusiraminimą, šilumą ir jaukumą teikė ne tik Advento vainike degančios žvakės, bet ir A. Perminaitės grojimas kanklėmis.
    Renginį organizavusi tikybos mokytoja Edita Pupkevičiūtė-Kiguolė priminė Advento prasmę, ragino daryti gerus darbus ir paskaitė B. Ferrero pasakojimą, kuris moko, kad svarbiausia žmonės, ne daiktai.

Tikybos mokytoja Edita Pupkevičiūtė-Kiguolė