2018-11-30 Edukacinė išvyka į Vilnių. „Man labai patiko Žemutinės pilies griuvėsiai“ (Adelė, 7 klasė), „labai gera gidė“ (Gabija, 7 klasė), „patiko viskas, įdomu buvo sužinoti Gedimino pilies, Valdovų rūmų istorijas“ (Orlandas, 7 klasė), „apžvalgos aikštelėje smagu buvo pamatyti visą Vilnių“ (Kevinas, 7 klasė), „Valdovų rūmuose buvo įspūdinga, vieni gražiausių daiktų rūmuose- gobelenai, kuriuose įdėta daug darbo“ (Livija, 8 klasė), „sužinojau daug apie Lietuvą ir jos praeitį“ (Rugilė, 8 klasė), „patiko pasakojimas apie išlikusius daiktus ir čia gyvenusių žmonių gyvenimą“ (Gerda, 8 klasė), „galėjau pamatyti viską savo akimis, gyvai, buvo labai įdomu“ (Anželika, 8 klasė).
        Tai tik keleto mokinių, vykusių į edukacinę išvyką mintys apie kitaip praleistą dieną, kurios metu pamokos vyko Valdovų rūmuose Vilniuje. Veiklos muziejuje vyko grupėmis. Mažesnieji susipažino su rūmais žaisdami edukacinį žaidimą. Jie gavo užduočių knygeles, kurias vėliau prisiminimui galėjo parsivežti namo. Vyresniuosius su rūmų įžymybėmis supažindino gidė. Visi dalyviai turėjo progą pamatyti graikų dovaną Lietuvos šimtmečiui – Aristotelio skulptūrą.
         Po edukacinio užsiėmimo muziejuje, dar liko laiko susipažinti su Vilniaus senamiesčiu ir jo architektūra, aplankyti „šventą „ vietą Bazilijonų vartus, pasigrožėti senojo universiteto pastatais.
                                                                                                                                Istorijos mokytoja Irma Gorytė

Apžv 3    Aristot