2018-11-16 mokykloje vyko integruotos veiklos skirtos Tolerancijos dienai paminėti. Lietuvių k., etikos, anglų k., rusų k. , istorijos ir pilietiškumo pamokose mokiniai  padedant mokytojams diskutavo apie tolerancijos apraiškas įvairiose kontekstuose, piešė plakatus, kuriuos pristatė mokyklos bendruomenei. Apibendrindami dienos veiklą mokiniai surašė, kas jiems trukdo būti tolerantiškais. Visas negatyvas buvo sudėtas į "šiukšliadėžę" ir iškilmingai perduotas sunaikinimui. Ateičiai liko "Lobis", kuriame mokiniai sudėjo tai, kas padėtų visiems būti tolerantiškesniais ir ugdytis empatiškumą. Šios veiklos padėjo mokiniams suprasti, kad tolerancija yra humanistinė vertybė, glaudžiai susijusi su demokratija, pagarba asmeniui, žmogaus teisėms ir laisvėms, ugdytis bendrakultūrinę kompetenciją.
                                                                                                        Mokytoja Irma Gorytė