2018 gruodžio 1 dieną vyko Šiaulių miesto atvirosios vaikų ir suaugusiųjų dziudo varžybos. Dalyvavo daug sportininkų iš Kauno, Alytaus, Kuršėnų, Kelmės, Šiaulių, Pasvalio miestų. Mūsų Bazilionų MDC komandą atstovavo: Simas Papreckis (2 vieta) ir jis atstovavo dar Šiaulių miesto komandai (1 vieta), Gustė Papreckytė (2vieta), Astijus Balčiūnas (3 vieta), Ugnius Račas (3 vieta). Vyrų kategorijoje dalyvavo Darius Pniauskas ir Paulius Šlevinskis (3 vieta).

Treneris Martynas Baranauskas

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.    Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.