Nuo 2018 metų spalio 1 dienos mokykloje veikia popamokinė grupė, kurią lanko 1-6 klasių mokiniai. Veiklas organizuoja 6 mokytojai: Laima Perminienė, Jolanta Aksenavičienė, Edita Lopetienė, Daina Augaitienė, Jūratė Formanskė, Daiva Valančienė. Kasdien iki pat 18 valandos mokiniai prižiūrimi patyrusių pedagogų gali užsiimti jiems siūloma prasminga ir įdomia veikla: dalyvauti būrelių užsiėmimuose, žaisti ugdomuosius stalo ir kitus žaidimus, sportuoti mokyklos sporto salėje, piešti, dalyvauti viktorinose, žaisdami tobulinti anglų kalbos įgūdžius, išvykti į neilgas išvykas mokyklos autobusiuku, konsultuotis atlikdami namų darbus. Už nedidelį mokestį (apie 0,5 eur.), mokiniai gali pavalgyti mokyklos valgykloje.
          Užimtumo centre (UC) mokiniams yra sudarytos sąlygos ne tik saugiai, įdomiai ir prasmingai praleisti laiką po pamokų, gauti dalykines konsultacijas, bet ir ugdytis bendravimo, bei kitas socialines kompetencijas ir įgūdžius.

UC (popamokinės grupės) darbo laikas:
Pirmadienis-penktadienis 14.15-18.00 (išskyrus atostogas)

UC lankymas mokiniams nemokamas (išskyrus maitinimą)

Mieli Tėveliai, kviečiame pasinaudoti galimybe užtikrinti savo vaikams saugumą ir prasmingą laiką po pamokų UC.

Lego piešimas    Mokomės anglų rusų raides žodžius

Mokomosios viktorinos    Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.